Results

TrustPay announces new partnership with MuchBetter

Computer users and programmers have become so accustomed to using Windows…

Kariéra

Pridajte sa do nášho tímu!

Sme mladou a dynamicky sa rozvíjajúcou spoločnosťou poskytujúcou komplexné e-commerce platobné služby. Do nášho TrustPay tímu hľadáme talentovaných špecialistov, ale aj absolventov, ktorí majú motiváciu, nadšenie a chuť učiť sa nové veci.

Svoje CV pošli na: hr@trustpay.eu

Popis pracovnej pozície:

C# Developer – Medior/Senior

Pridaj sa ku nám a podielaj sa na vývoji modernej platobnej brány využívanej na celom svete. Miesto práce Za kasárňou 1, Bratislava Typ pracovného pomeru TPP, na faktúru Dátum nástupu Dohodou Ponúkaný plat (brutto) 2300-3700 EUR / mesiac  + koncoročné odmeny Náplň práce > Aktívna účasť na vývoji a príprave softvérového riešenia pre spoločnosť > Implementácia riešenia na základe analýzy na platforme Microsoft.NET > Tvorba a práca so základnou dokumentáciou kódu Zamestnanecké výhody + Možnosť práce z domu + Možnosť práce na faktúru + Práca v stabilne rastúcej spoločnosti + Podpora vzdelávania a osobného rozvoja + Prístup k najmodernejším technológiám + Koncoročné odmeny Požiadavky na kandidáta > Skúsenosti s vývojom pomocou servera MS Team Foundation Server > Skúsenosti s Unit Testingom (napr. NUnit) > Skúsenosti so softvérovou analýzou a vývojom technickej dokumentácie > Algorytmické a analytické zmýšlanie > Schnopsť pracovať v tíme > Skúsenosti so správou IIS výhodou > Skúsenosti s prácou s SQL výhodou > Angličtina na úrovni B2 - najmä pasívna (schopnosť čítať a písať technickú dokumentáciu)ň Informácie o výberovom konaní Výberové konanie prebieha v dvoch kolách: 1) Online test (možné si spraviť v ľubovoľnom čase) - trvá cca 1-1.5 hod a v prípade úspešnosti nad 70% dostanete elektronickú poukážku v hodnote 50 EUR na nákup v Alze! 2) Online video pohovor Spoločnosť Trust Pay, a.s. si vyhradzuje právo kontaktovať len vybraných uchádzačov. Zaslaním životopisu potvrdzujete, že ste sa oboznámili s informáciami o spracúvaní Vašich osobných údajov. Pre viac informácií ohľadom výberového konania alebo samotnej pozície píšte na: hr@trustpay.eu.