Results

TrustPay announces new partnership with MuchBetter

Computer users and programmers have become so accustomed to using Windows…

TrustPay announces new partnership with MuchBetter

Computer users and programmers have become so accustomed to using Windows…

TrustPay announces new partnership with MuchBetter

Computer users and programmers have become so accustomed to using Windows…

20. októbra 2023

Získali sme prestížnu cenu Deloitte Best Managed Companies 2023

Health
author: TrustPay
Follow us:

Sme nadšení, zo získania prestížnej ceny Deloitte Best Managed Companies 2023! Best Managed Companies je uznávaný globálny program, ktorý podporuje rozvoj a oceňuje kvalitu a úspech popredných súkromne vlastnených a riadených spoločností. Sme nesmierne vďační za toto uznanie, ktoré je svedectvom tvrdej práce a oddanosti nášho tímu. Sľubujeme, že budeme neustále zdvíhať latku, nielen pre […]

Sme nadšení, zo získania prestížnej ceny Deloitte Best Managed Companies 2023!

Best Managed Companies je uznávaný globálny program, ktorý podporuje rozvoj a oceňuje kvalitu a úspech popredných súkromne vlastnených a riadených spoločností.

Sme nesmierne vďační za toto uznanie, ktoré je svedectvom tvrdej práce a oddanosti nášho tímu. Sľubujeme, že budeme neustále zdvíhať latku, nielen pre našich zákazníkov, ale aj pre našich skvelých zamestnancov. Naše štandardy stúpajú vyššie ako kedykoľvek predtým!