Novinky

Stretneme sa na SIGMA iGaming Summit na Malte!

Vážení partneri, milí klienti,

v dňoch od 22.11. – 25.11.2017 sa TrustPay zúčastní SIGMA iGaming Summit na Malte, ktorý sa uskutoční vo veľtrhovom a kongresovom centre MFCC na Malte.

Nájdete nás na stánku B137.

Tešíme sa na Vás

 

TrustPay

 

Nová funkcionalita – Šablóny

Vážený partner,

S radosťou Vám oznamujeme, že v TrustPay Internet Bankingu pribudla nová funkcionalita s názvom Šablóny.

Odteraz si môžete jednoducho ukladať šablóny pre Vaše často používané platobné príkazy. Novú šablónu si môžete vytvoriť pri zadávaní novej platby. Vaše existujúce šablóny nájdete a môžete použiť alebo vymazať v časti „Platby – Šablóny”.

V prípade otázok kontaktujte našu zákaznícku podporu na: support@trustpay.eu.

 

Nová funkcionalita – API bankovníctvo

Milý partneri a klienti,

S radosťou Vám oznamujeme, že TrustPay spustil novú službu, API bankovníctvo.

Táto služba Vám umožní spravovať Vaše TrustPay účty, prezerať históriu transakcií, sťahovať výpisy a vytvárať odchádzajúce platby cez API volania. Toto riešenie je výborne, ak potrebujete spravovať väčšie množstvo účtov, nakoľko Vám umožňuje priame pripojenie Vášho systému k TrustPay a manažovanie účtov bez prihlásenia sa do TrustPay Internet Bankingu.

V prípade záujmu o túto službu alebo pre viac informácií o službe, neváhajte kontaktovať naše obchodné oddelenie na: sales.info@trustpay.eu.

Tešíme sa na Vás na PayExpo 2017 v Londýne

V dňoch 04.10. – 05.10.2017 sa TrustPay zúčastní na výstave PayExpo Europe 2017, ktorá sa uskutoční na výstavisku Excel v Londýne.

Radi Vás privítame pri našom stánku číslo B26.

Tešíme sa na Vás v Londýne

Nová funkcionalita – Interné multicurrency prevody

Milí partneri a klienti,

 

S radosťou Vám oznamujeme, že od 11. Septembra 2017 Vám TrustPay umožňuje prevody medzi dvoma TrustPay účtami denominovanými v rozličných

menách.

Táto funkcionalita Vám umožňuje zameniť peňažné prostriedky prostredníctvom prevodu z TrustPay účtu denominovaného v jednej mene (napr. EUR) na TrustPay účet denominovaný v inej mene (napr. CZK).

Na tieto prevody sa vzťahujú určité limity. Ak by ste mali záujem o prevod nad tieto limity, kontaktujte našu zákaznícku podporu so žiadosťou o mimoriadnu zámenu prostriedkov.

Táto funkcionalita je automaticky dostupná všetkým našim klientom a je možné ju zadať cez jednoduchý platobný príkaz cez „Nová platba“.

 

V prípade otázok kontaktujte našu zákaznícku podporu na: support@trustpay.eu