Novinky

Chcete sa stretnúť s TrustPay?

Milí partneri a klienti,

V termíne od 23. do 25.mája 2017 bude náš tím v Limassole na Cypre. V prípade Vášho záujmu o stretnutie s nami, nás prosím kontaktujte emailom na: sales@trustpay.eu

Nový TrustPay Internet Banking

Milí partneri a klienti,

 

dovoľujeme si Vám oznámiť, že od 19. apríla 2017 Vám TrustPay prináša kompletne nový Internet Banking.

Veríme, že tento krok vpred Vám umožní jednoduchším spôsobom spravovať Vaše Trustpay účty a služby. Naším cieľom je vytvoriť prostredie s inovatívnym dizajnom, ktoré bude tak užívateľsky prívetivé a intuitívne, ako je len možné.

 

SK1

 

 

 

Nové zúčtovacie meny

Milí partneri a klienti,

dovoľujeme si Vás informovať, že sme do nášho portfólia pridali 6 nových zúčtovacích mien. Odteraz môžete Vaše kartové transakcie zúčtovať aj v menách: Nórska koruna (NOK), Švédska koruna (SEK), Dánska koruna (DKK), Hongkongský dolár (HKD), Švajčiarsky frank (CHF) a Austrálsky dolár (AUD).

V prípade Vášho záujmu o zúčtovanie v spomínaných menách, nám prosím zašlite email na: info@trustpay.eu alebo sa obráťte na svojho sales manažéra.

 

TrustPay

 

Stretneme sa na The European Summit v Barcelone!

Vážení partneri, milí klienti,

v dňoch od 04.03. – 07.03.2017 sa TrustPay zúčastní poprednej európskej konferencie The European Summit 2017, ktorá sa uskutoční v Barcelone.

Ak máte záujem sa s nami stretnúť, zašlite nám email na: sales@trustpay.eu

Tešíme sa na Vás

TrustPay

The European Summit 2017

 

Rýchlejšie platby z Fio Banky!

Vážení partneri a klienti,

dovoľujeme si Vám oznámiť, že s účinnosťou od 02.02.2017 je možné v TrustPay platobnej bráne na okamžité bankové prevody využívať nový a rýchlejší spôsob platby z Fio Banky Česká Republika cez predvyplnené platobné príkazy.

 

1-640x400_fio_ba