Kariéra

Staň sa súčasťou nášho tímu!

Sme mladou a dynamicky sa rozvíjajúcou spoločnosťou poskytujúcou komplexné e-commerce platobné služby. Hľadáme do nášho tímu talentovaných špecialistov, ale aj absolventov, ktorí majú motiváciu a chuť učiť sa nové veci.

Svoje CV pošli na: hr@trustpay.eu

Otvorené pozície:

Dátový Analytik / Risk Manager

Miesto práce

Za kasárňou 1, 831 03 Bratislava

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Termín nástupu

ASAP

Ponúkaný plat (brutto)

Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Spracovanie, komplexná analýza dát a ich interpretácia
  • Účasť na schvaľovacom procese korporátnych klientov
  • Analýza a metodické riadenie rizík, návrh opatrení na ich optimalizáciu
  • Sledovanie a reporting hlavných výkonnostných atribútov portfólia
  • Ad hoc reporting
  • Návrh a realizácia zmien v internom monitorovacom systéme

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Podpora osobného rozvoja
  • Pravidelné teambuildingové aktivity
  • Možnosť presadiť osobnú iniciatívu

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie

  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

  • Aplikovaná matematika
  • matematika
  • príp. ekonomický smer

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti – používateľ

  • Microsoft Excel – pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

  • Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Anglický jazyk – pokročilý (schopný písomnej a ústnej komunikácie na úrovni B2 a vyššej)
  • R – výhodou
  • Microsoft Excel – znalosť zabudovaných funkcií,  kontingenčných tabuliek a VBA výhodou
  • Samostatné analytické myslenie
  • Orientácia na výkon a cieľ, flexibilita, iniciatíva

Informácie o výberovom konaní

Svoj životopis posielajte na: hr@trustpay.eu. Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené podmienky.