Kariéra

Staň sa súčasťou nášho tímu!

Sme mladou a dynamicky sa rozvíjajúcou spoločnosťou poskytujúcou komplexné e-commerce platobné služby. Hľadáme do nášho tímu talentovaných špecialistov, ale aj absolventov, ktorí majú motiváciu a chuť učiť sa nové veci.

Svoje CV pošli na: hr@trustpay.eu

Otvorené pozície:

Špecialista IT Bezpečnosti

Miesto práce

Za kasárňou 1

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme špecialistu v oblasti IT bezpečnosti, ktorý by prevzal úlohu Information Security Officera. Jedná sa o technickú pozíciu, kde budete spolupracovať s IT a managementom.

Hlavnou náplňou práce:

  •  Neustále zlepšovanie stavu IT bezpečnosti v spoločnosti.
  •  Ohodnotenie existujúcich a nových IT systémov na bezpečnostné slabiny a prípadné riziká
  •  Návrh bezpečnostných opatrení a dohliadnutie na ich implementáciu
  •  Monitoring úrovne bezpečnosti
  •  Pomoc s reakciou na prípadné bezpečnostné incidenty

Zamestnanecké výhody, benefity

  •  Práca v stabilnej spoločnosti
  •  Podpora vzdelávania a osobného rozvoja
  •  Pravidelné teambuildingové aktivity

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie

  • stredoškolské s maturitou
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

  • Informatika alebo ekvivalent

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

  • 2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Od úchádzača sa očakáva orientácia v technických slabinách Windows a sieťových protokoloch
  •  Prehľad o bezpečnostných technológiách na trhu
  •  Ochota zoznamovať sa s novými technológiami Iniciatívnosť a samostatnosť
  •  Certifikácie z informačnej bezpečnosti alebo iné technické certifikácie výhodou (Cloud certifikácie, Windows, Cisco, CISA, CISM, CISSP a podobne)
  •  Predošlé skúsenosti s prostrediami podľa štandardu PCI DSS, alebo iným bezpečnostným štandardom výhodou.

Informácie o výberovom konaní

Svoj životopis spolu s motivačným listom posielajte na: hr@trustpay.eu. Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené podmienky.